Gmina Kołobrzeg : aktualności, sołectwa, miejscowości, fotogaleria Sprawy w Urzędzie, Biuletyn Informacji Publicznej ....  Ogłoszenia, zamówienia publiczne, sprzedaż, przetargi.. Grzybowo, Dźwirzyno, baza noclegow, baza sportowa

 


Zaawansowanie inwestycji....

Stowarzyszenie Sołtysów Gminy Kołobrzeg

Pomoc dla Michała

Wielkość tekstu:

Szanowni państwo!

MichałJestem matką 14-letniego Michała, ucznia specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego „Okruszek” w Kołobrzegu. Mój syn cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce ( jest porażony cztero kończynowo) oraz zespół Westa. Od pierwszych dni swojego życia Michał jest poddawany rehabilitacji. Rehabilitacja powinna być kontynuowana, niezbędne są dodatkowe zabiegi i odpowiednia stymulacja. Obecnie szansa na poprawę stanu psychofizycznego Michała jest przeszczep komórek macierzystych w Klinice NEUROVITA w Moskwie. Podjęłam wszelkie działania zmierzające do zakwalifikowania Michała do przeszczepu. Moje wysiłki zakończyły się „pierwszym malutkim sukcesem” – Michał został zakwalifikowany i w październiku 2008 r. Odbyła się pierwsza wizyta w Moskwie. Wykonano wówczas wszystkie niezbędne badania, pobrano komórki macierzyste Michała i odbyło się pierwsze ich podanie. Michał bardzo pozytywnie zareagował na te działania. Jednak zabiegi, aby przyniosły spodziewany efekt muszą być kontynuowane przez okres około 3 lat - średnio jeden zabieg w miesiącu. Pierwsza wizyta w klinice to łączny koszt 18 000 euro. Każda kolejna wizyta w Klinice NEUROVITA związana jest z dalszymi, ogromnymi środkami finansowymi – opłata za leczenie, za pobyt, za przelot to około 5000 euro. Są to dla mnie ogromne pieniądze. Pierwszy zabieg ( w październiku 2008r) i kolejny wyjazd ( w grudniu 2008r) udało mi się sfinansować dzięki własnym oszczędnością, pomocy rodziny i przyjaciół- jednak wszyscy mamy ograniczone możliwości. Dlatego też zwracam się z uprzejma prośba o wpłaty na rzecz mojego syna- Michała, abyśmy mogli kontynuować podjęte leczenie i rehabilitację.

Każdy grosik zbliża mojego synka do normalności

Tosia- Mama Michała


Michał, Antonina, Włodzimierz Bednarczykowie
78-100 Kołobrzeg, Przećmino 37; tel.: 94 35 200 48; 691 917 563

 

Uprzejmie prosimy o darowizny na rzecz Michała poprzez konto:
Fundacja dzieciom „Zdążyć z pomocą” KRS 0000037904

01-685 Warszawa, ul. Łomiańska 5

PeKaO S.A. oddział I Warszawa 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362

Z dopiskiem dla Włodzimierza Michała Bednarczyka (4898)

oraz przekazywanie 1% podatku poprzez:

Fundacja dzieciom „Zdążyć z pomocą” KRS0000037904

01-685 Warszawa, ul. Łomiańska 5

Z dopiskiem dla Włodzimierza Michała Bednarczyka

Ważne informacje:

Pomoc dla dzieci:

Pomoc dla Kasi  Pomoc dla Michała

W wolnej chwili...